Lietuvių Anglų

Product search

Men
Women
Currently buying

Pėdos matavimas

Perkant avalynę labai svarbu pasirinkti tinkamą avalynės dydį, tik išsirinkę batelius pagal savo pėdos dydį galėsite pajusti visus avalynės privalumus - lengvumą, patvarumą, tvirtumą, stabilumą. Nusipirkti bateliai turi iš karto tikti, negalima galvoti "prasitampys" ar "prisitaikys". Taip, visi bateliai šiek tiek tamposi ir prisitaiko, tačiau su tokiais bateliais niekada nepajusite tokio komforto kokį gausite pasirinkę iškart tinkamą dydį. Taigi šiame straipsnelyje galėsite tinkamai išsimatuoti savo pėdą bei pasirinkti tinkamo dydžio batelius.

matavimas2 Viskas ko jums reikės, tai:
* popieriaus lapo, didesnio nei pėda
* pieštuko
* lipnios juostos
* liniuotės

matavimas3Su lipnia juosta priklijuokite popieriaus lapą ant grindų. Atsisėskite ant kėdės, pastatykite koją ant lapo, blauzda ir šlaunis turėtų sudaryti 90 laipsnių kampą. Nepamirškite pėdą matuoti be batų, taip pat ir ne basiems, o su kojnėm. Su pieštuku apibrėžkite pėdos kontūrą, pieštuką laikykite statmenai popieriui.

matavimas4Užbrėžkite lygiagrečias linijas pėdos tolimiausiose vietose (nykštys ir kulnas). Tuomet brežkite liestinę liniją pėdai (parodyta nuotraukoje).
matavimas5Su liniuote išmatuokite pėdos ilgį.

 WORLDWIDE SHIPPING FOR 9 EUROS

Made by Sonaro
(0)